Exportní balení

Služby

Kromě samotného exportního balení nabízíme také další doprovodné služby, které pokrývají celou problematiku průmyslového balení:

Transport

Kvalitní, spolehlivá, bezpečná přeprava je nezbytnou součástí nabídky služeb v rámci exportního balení. Abychom udrželi vysoký standard této služby, dlouhodobě spolupracujeme s prověřenými společnostmi, jejichž prostřednictvím jsme schopni přepravit libovolný předmět či technologický celek kamkoli na Zemi. Zajišťujeme spolehlivou automobilovou, železniční, námořní i leteckou přepravu, a to i nadrozměrných nebo jinak nestandardních nákladů.

Součástí naší nabídky služeb je i kompletní vyřízení veškerých náležitostí souvisejících s celním odbavením přepravovaného zboží.

Skladování

Našim zákazníkům nabízíme také skladování hotových produktů připravených k expedici. Disponujeme halou se skladovou plochou 1500 m2 s bezprašnou podlahou a mostovým jeřábem o nosnosti 12,5 tun.

Nakládka, vykládka a manipulace s těžkými a nadrozměrnými břemeny

Disponujeme technikou a zkušenými pracovníky pro nakládku a vykládku nákladních vozidel, kontejnerů nebo vagónů. Také nabízíme svým zákazníkům službu manipulace s nadrozměrnými břemeny. Náš vysokozdvižný vozík (VZV) s nosností 16 tun dopravíme přímo na potřebné místo, kde probíhá manipulace. Dle potřeby umíme zajistit též autojeřáb o nosnosti 100 tun.

Vzdělávání

Pro firmy pořádáme odborná školení a konference, v rámci kterých předáváme zákazníkům naše zkušenosti z různých oblastí průmyslového balení, seznamujeme je s nejnovějšími trendy a názornými případovými studiemi. Díky získaným znalostem a informacím mohou zákazníci lépe porozumět problematice balení, a tím mimo jiné optimalizovat náklady nejen na samotné balení, ale často na celý logistický proces.

Dodávka obalových materiálů

Exportní a zámořské balení představuje část naší nabídky. Pro naše partnery zajišťujeme také výrobu a dodávku běžných i atypických obalových materiálů pro balení sériové produkce, palet, apod. Máme nejkomplexnější nabídku na českém a slovenském trhu.

Kompletní nabídku obalů

 

  • Vinohradská 366/91, 618 00 Brno
  • tel.: +420 548 210 500
  • e-mail: info.cz@tart.eu

Copyright © 2014 TART, všechna práva vyhrazena  |  Zásady používání cookies  |  Nastavení cookies  |  Zásady ochrany osobních údajů

Kurzor.net