Exportní balení

Skupina TART

Jsme předním hráčem v oblasti průmyslového balení a obalů. Skupinu TART tvoří několik výrobních závodů a obchodních společností v České republice, na Slovensku, v Polsku a v Turecku. Nabízíme kompletní servis v rámci průmyslového balení - tzn.:

  • výrobu a dodávky širokého spektra obalů a obalových materiálů
  • návrh, výrobu a dodávky vratných obalů zejména pro automobilový a elektrotechnický průmysl
  • odborný prodej a servis balicích linek a strojů
  • poradenství, výrobu a aplikaci antikorozních látek a obalů Cortec
  • profesionální exportní balení pro transport po celém světě

Prohlédněte si náš FIREMNÍ PROFIL

Centrála TART

Divize exportního balení

Dlouholeté zkušenosti v oblasti balicích materiálů a obalových řešení nám umožňují nabídnout zákazníkovi komplexní službu i v tak náročné oblasti, jakou je exportní a zámořské balení.

Díky flexibilnímu projektovému řízení a individuálnímu přístupu ke konkrétním požadavkům našich zákazníků jsme schopni komplexně řešit problematiku balení a následnou přepra­vu i v těch nejnáročnějších podmínkách. Námi zabalené produkty jsou dokonale chráněny proti nepříznivým vlivům, jako jsou nárazy, neopatrná manipulace, klimatické podmínky, koroze, prach apod., a to nejen během přepravy, ale i při dlou­hodobějším skladování.

Prohlédněte si katalog DIVIZE EXPORTNÍHO BALENÍ.

Vlastní výroba obalů

Výroba antikorozní fólieNámi používané obaly si také sami vyrábíme. Nejsme tedy závislí na dalších subdodavatelích, ale celý proces výroby a zpracování obalů máme plně pod kontrolou.

Disponujeme nejmodernějšími technologiemi na výrobu ochranných fólií, které vyrábíme dle vlastních receptur z prověřených materiálů. Vyrábíme klasické polyetylenové fólie nebo vícevrstvé fólie s aditivy - UV stabilizátory, VpCI inhibitory koroze apod. Dále vyrábíme transportní fólie MilCorr®. Disponujeme také nejmodernější technologií na výrobu vícevrstvé bublinkové fólie.

Další naší výhodou je vlastní výroba dřevěných obalů. Vlastníme výrobní závod na výrobu malých i velkých dřevěných obalů ze stavebního dříví, překližky i OSB desek. Vyrábíme plné i spárové bedny, palety, podlahy i vratné obaly. Dřevěné obaly vyrábíme dle vlastních projektů, které zohledňují vždy konkrétní projekt.

Podívejte se na naše výrobní závody na www.verpackungplus.cz (dřevěné obaly) a www.merylplast.cz (fólie).

Zázemí

Zázemí TARTSamozřejmostí je kvalitní zázemí pro přípravu obalů a případné balení.

Klíčovým prvkem je náš zkušený tým expertů a balicích techniků. Máme experty na konstrukci obalů, návrh balení, přípravu obalů i samotnou realizaci.

Dále disponujeme halou o ploše 1500 m2 s bezprašnou podlahou a mostovým jeřábem o nosnosti 12 500 kg. V této hale probíhá příprava obalů, a také zde realizujeme finální balení a nakládku (pokud nebalíme přímo u zákazníka).

Pro exportní balení také využíváme zázemí našich balicích center po celé České republice - v Praze, Plzni, Holicích, Pardubicích, Ostravě a Brně. Proto jsme našim zákazníkům vždy nablízku,

  • Vinohradská 366/91, 618 00 Brno
  • tel.: +420 548 210 500
  • e-mail: info.cz@tart.eu

Copyright © 2014 TART, všechna práva vyhrazena  |  Zásady používání cookies  |  Nastavení cookies  |  Zásady ochrany osobních údajů

Kurzor.net